vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

TP-Link TL-SM311LS MiniGBIC Module

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1390 Kč s DPH

1148 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: TL-SM311LS
Výrobce: TP-Link
Záruka: 60 měsíců
TP-Link TL-SM311LS MiniGBIC Module
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
MiniGBIC/SFP Modul slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 optický 1000Base-LX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 10 km, modul využívá vlnové délky 1310 nm. Napájení modulu je prostřednictvím zařízení.

Technické specifikace:
Parametr Hodnota
Typ modulu SFP
Výstup Optický
Typ vidu Single-Mode
Rychlost 1G
Technologie WDM -
Konektor(y) 2x LC
Vlnová délka 1310nm
Délka trasy 10km
DDMI -
Obsah balení 1x SFP modul


Pro oficiální technickou podporu můžete využít e-mail: podpora@tplinkpartner.cz nebo hotlinku: 245 008 103.
Obě služby jsou dostupné v pracovní dny od 9:00 do 18:00 s první odezvou nejpozději do 24 hodin.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k TP-Link TL-SM311LS MiniGBIC Module
Diskuze k produktu: tplink-tlsm311ls-gigabit-singlemode-minigbic-sfp-lc-module-10km není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.