vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

19" Patch pan. Solarix 24port neosazený nerez 0,5U

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
439 Kč s DPH

363 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: SX24HDM-0-STP-SL-UNI
Výrobce: SOLARIX
Záruka: 60 měsíců
19" Patch pan. Solarix 24port neosazený nerez 0,5U
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
PŘEHLED
Neosazený patch panel s označením SX24HDM-0-STP-SL-UNI je univerzální vysokohustotní 19" modulární patch panel, který je určen pro 24 keystonů strukturované kabeláže Solarix. Panel je kompatibilní s keystony z produktových řad Solarix - kategorie 5E, Solarix - kategorie 6 i Solarix kategorie 6A, které mají svorkovnici otočenou dozadu (tj. témeř všechny keystony Solarix kromě SXKJ-5E-UTP-BK-90 a SXKJ-5E-UTP-BK-D). Modulární provedení patch panelu umožňuje pohodlnou instalaci keystonů a díky vyvazovací liště, která je součástí dodávky panelu, i přehledné vyvázání a pevné uchycení datového kabelu přímo k tělu panelu. Barva tohoto univerzálního patch panelu Solarix je stříbrná, velikost v datovém rozvaděči je 0,5U. V případě potřeby je možné zaslepit volné porty záslepkou SXKJ-0-BK.

TECHNICKÁ SPECIFIKACE
*Počet portů [?] : 24
*Stínění: ano
*Vyvazovací lišta: ano
*Barva: nerez
*Velikost: 0, 5U
*Výška: 22 mm
*Šířka: 480 mm
*Hloubka: 93 mm
*Skladovací teplota: -40 až 70deg;
*Provozní teplota: -10 až 60deg;
*Max. provozní vlhkost: 93%Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k 19" Patch pan. Solarix 24port neosazený nerez 0,5U
Diskuze k produktu: 19-patch-pan-solarix-24port-neosazeny-nerez-05u není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.