vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Detail kategorie: Patch panely

Filtr cen: 0-100000
na stránku
řazení
 zobrazit: 
1 2 3 4 5 >> >|

Optický patch kabel Digitus duplex MM 50/125 LC / LC OM3 3m, 15 LGW

Výrobce: DIGITUS; Třída produktu: Síťový optický kabel; Délka: 3 m; Typ kabeláže: multimode optický kabel 50/125 (OM3); Typ konektoru 1: LC duplex; Typ konektoru 2: LC duplex; Maximální rychlost přenosu: 1 Gb/s; Barva: modrá
116 Kč bez DPH
140 Kč s DPH
Optický patch kabel Digitus duplex MM 50/125 LC / LC OM3 3m, 15 LGW Optický patch kabel Digitus duplex MM 50/125 LC / LC OM3 3m, 15 LGW
Skladem v eshopu - Optický patch kabel Digitus duplex MM 50/125 LC / LC OM3 3m, 15 LGW

TRITON Výklopný, odnímatelný kryt pro vyvazovací vertikální panel RAB-VP-H10-X1

TRITON Výklopný, odnímatelný kryt pro vyvazovací vertikální panel RAB-VP-H10-X1
310 Kč bez DPH
375 Kč s DPH
TRITON Výklopný, odnímatelný kryt pro vyvazovací vertikální panel RAB-VP-H10-X1 TRITON Výklopný, odnímatelný kryt pro vyvazovací vertikální panel RAB-VP-H10-X1
Skladem v eshopu - TRITON Výklopný, odnímatelný kryt pro vyvazovací vertikální panel RAB-VP-H10-X1

TRITON 19" rozvodný panel 14xIEC C13- 2m, kontrolka, černý

RAB-PD-X09-A1 - 19" rozvodný panel 1U 14x IEC320 C13 zásuvka 19" rozvodný panel 1U 14x IEC320 zásuvka, max 10A Kabel 3x1,5mm, délka kabelu 2m + zástrčka IEC320 C14 max. 10A Kontrolka Barva černá, RAL 9005 PŘÍBAL Šroub M6 x 16 s podložkou .. 2x Plovoucí matice M6................2x
988 Kč bez DPH
1195 Kč s DPH
TRITON 19" rozvodný panel 14xIEC C13- 2m, kontrolka, černý TRITON 19" rozvodný panel 14xIEC C13- 2m, kontrolka, černý
Skladem v eshopu - TRITON 19" rozvodný panel 14xIEC C13- 2m, kontrolka, černý

Optický patch kabel Digitus duplex MM 50/125 OM3 SC-SC, 2m, 15 LGW

Výrobce: DIGITUS; Třída produktu: Síťový optický kabel; Délka: 2 m; Typ kabeláže: multimode optický kabel 50/125 (OM3); Typ konektoru 1: SC duplex; Typ konektoru 2: SC duplex; Maximální rychlost přenosu: 100 Gb/s; Barva: tyrkysová; Čistá hmotnost: 0.07 kg
121 Kč bez DPH
147 Kč s DPH
Optický patch kabel Digitus duplex MM 50/125 OM3 SC-SC, 2m, 15 LGW Optický patch kabel Digitus duplex MM 50/125 OM3 SC-SC, 2m, 15 LGW
Skladem v eshopu - Optický patch kabel Digitus duplex MM 50/125 OM3 SC-SC, 2m, 15 LGW

Optický patch kabel Digitus duplex SM 9/125 OM2 LC-SC, 3m, 15 LGW

Výrobce: DIGITUS; Třída produktu: Síťový optický kabel; Délka: 3 m; Typ kabeláže: single-mode optický kabel; Typ konektoru 1: LC duplex; Typ konektoru 2: SC duplex; Maximální rychlost přenosu: 1 Gb/s; Barva: žlutá
114 Kč bez DPH
138 Kč s DPH
Optický patch kabel Digitus duplex SM 9/125 OM2 LC-SC, 3m, 15 LGW Optický patch kabel Digitus duplex SM 9/125 OM2 LC-SC, 3m, 15 LGW
Skladem v eshopu - Optický patch kabel Digitus duplex SM 9/125 OM2 LC-SC, 3m, 15 LGW

DIGITUS Professional colored pigtails, SC OS2 09/125 µ, Simplex

Výrobce: DIGITUS; Třída produktu: Síťový optický kabel; Délka: 2 m; Typ kabeláže: pigtail; Typ konektoru 1: SC simplex; Typ konektoru 2: N/A; Maximální rychlost přenosu: N/A; Doplňující informace: Simplex OS2, 09/125 µ 2 m; Barva: bílá, fialová, tyrkysová, Černá , červená, růžová, oranžová , šedá, zelená, žlutá, Hnědá, Černá , 12 colours
362 Kč bez DPH
438 Kč s DPH
DIGITUS Professional colored pigtails, SC OS2 09/125 µ, Simplex DIGITUS Professional colored pigtails, SC OS2 09/125 µ, Simplex
Skladem v eshopu - DIGITUS Professional colored pigtails, SC OS2 09/125 µ, Simplex

Optický patch kabel Digitus duplex MM 50/125 OM3 LC-SC, 3m, 15 LGW

Výrobce: DIGITUS; Třída produktu: Síťový optický kabel; Délka: 3 m; Typ kabeláže: multimode optický kabel 50/125 (OM3); Typ konektoru 1: LC duplex; Typ konektoru 2: SC duplex; Maximální rychlost přenosu: 100 Gb/s; Barva: tyrkysová; Čistá hmotnost: 0.07 kg
116 Kč bez DPH
140 Kč s DPH
Optický patch kabel Digitus duplex MM 50/125 OM3 LC-SC, 3m, 15 LGW Optický patch kabel Digitus duplex MM 50/125 OM3 LC-SC, 3m, 15 LGW
Skladem v eshopu - Optický patch kabel Digitus duplex MM 50/125 OM3 LC-SC, 3m, 15 LGW

ESD FIFA 17 2200 FUT Points

- Plastový rámeček do neosazeného patch panelu určený pro ínstalaci keystonů. - barva černá
1149 Kč bez DPH
1390 Kč s DPH
ESD FIFA 17 2200 FUT Points ESD FIFA 17 2200 FUT Points
Skladem v eshopu - ESD FIFA 17 2200 FUT Points

10" Patch panel LYNX 12port Cat6, UTP, černý

10" Patch panel 12port Cat6, UTP, černý
350 Kč bez DPH
424 Kč s DPH
10" Patch panel LYNX 12port Cat6, UTP, černý 10" Patch panel LYNX 12port Cat6, UTP, černý
Skladem v eshopu - 10" Patch panel LYNX 12port Cat6, UTP, černý

Optický patch kabel Digitus duplex MM 50/125 OM2 LC-LC, 5m, 15 LGW

Výrobce: DIGITUS; Třída produktu: Síťový optický kabel; Délka: 5 m; Typ kabeláže: multimode optický kabel 50/125 (OM2); Typ konektoru 1: LC duplex; Typ konektoru 2: LC duplex; Maximální rychlost přenosu: nedostatek dat; Barva: oranžová ; Čistá hmotnost: 0.982 kg
125 Kč bez DPH
151 Kč s DPH
Optický patch kabel Digitus duplex MM 50/125 OM2 LC-LC, 5m, 15 LGW Optický patch kabel Digitus duplex MM 50/125 OM2 LC-LC, 5m, 15 LGW
Skladem v eshopu - Optický patch kabel Digitus duplex MM 50/125 OM2 LC-LC, 5m, 15 LGW

TRITON 10" rozvodný panel 4x230V ČSN- 2m, černý

RAB-PD-X90-C1 - 10" rozvodný panel 4x230V 10" rozvodný panel 4x zásuvka podle ČSN, max 16A kabel 3x1,5mm, délka 2m + zástrčka univerzál CZ-DE max. 16A, kontrolka barva černá, RAL 9005 PŘÍBAL Šroub M6 x 16 s podložkou .. 2x Plovoucí matice M6................2x
501 Kč bez DPH
606 Kč s DPH
TRITON 10" rozvodný panel 4x230V ČSN- 2m, černý TRITON 10" rozvodný panel 4x230V ČSN- 2m, černý
Skladem v eshopu - TRITON 10" rozvodný panel 4x230V ČSN- 2m, černý

Patch panel 19" 24port Cat6, vyvazovací lišta, modulární, keystone Cat6 UTP v ceně, zemnící vodič

Specifikace: - Modulární patch panel s vyvazovací lištou - 1U, 19", 24 otvorů pro keystone - Čelo překryto plastem s pozicemi pro popisky - Vhodný pro Cat6A i jiné keystone - Zemnící vodič - Dodáván včetně 24ks Cat6 UTP keystone
989 Kč bez DPH
1197 Kč s DPH
Patch panel 19" 24port Cat6, vyvazovací lišta, modulární, keystone Cat6 UTP v ceně, zemnící vodič Patch panel 19" 24port Cat6, vyvazovací lišta, modulární, keystone Cat6 UTP v ceně, zemnící vodič
Skladem v eshopu - Patch panel 19" 24port Cat6, vyvazovací lišta, modulární, keystone Cat6 UTP v ceně, zemnící vodič
1 2 3 4 5 >> >|