vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Digitus Fiber Optic Patch Cable, LC to ST,62.5/125 µ, Duplex 3 m

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
236 Kč s DPH

195 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem
Part no.: DK-2631-03
Výrobce: Digitus
Váha: 0,8
Záruka: 23 měsíců
Digitus Fiber Optic Patch Cable, LC to ST,62.5/125 µ, Dup...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Fiber Optic Patch Cable, LC to ST, Multimode 62.5/125 µ, Duplex, Length 3M

• LC / ST Connector
• Connector with ceramic ferrule
• Multimode
• Duplex
• I-VH 2G62.5/125µ
• Halogen free cable
• 62.5/125µm fiber
• Fiber class OM 1
• Cable diameter 3mm
• ST connector with two color Boot
• Cable color orange
• Single packed, with test report
• Up to 1 Gbit Ethernet


Rozšířená záruka výrobce 15 Let

Rozsah záruky a podrobné informace :
http://www.digitus.info/en/service/warranty/warranty/
Nutná registrace výrobku do 14 dnů od prodeje na webu výrobce.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Digitus Fiber Optic Patch Cable, LC to ST,62.5/125 µ, Duplex 3 m
Diskuze k produktu: digitus-fiber-optic-patch-cable-lc-to-st625-125-duplex-3-m není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.