vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Multimode OM4 - 50/125 µ, Duplex Length 3m

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
265 Kč s DPH

219 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: DK-2533-03-4
Výrobce: Digitus
Váha: 0,07
Záruka: 23 měsíců
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Multimode OM4 -...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Multimode OM4 - 50/125 µ, Duplex Length 3m

Best performance and link quality for your network

Duplex cable
LSOH
Connector with ceramic ferrule
Cable diameter 3mm
Single packed with test-report
Connector 1: LC
Connector 2: LC
Cable type: I-VH 2G50/125µ
Fiber class: OM4
Mode: Multimode
Color cable: aqua color
Boot: single-color
Fiber diameter: 50/125µ
Number of connectors side 1: 2
Number of connectors side 2: 2
Cable diameter: 3 mm
Cable jacket: LSOH
Length: 3 m
Packaging: DIGITUS Polybag

Rozšířená záruka výrobce 15 Let

Rozsah záruky a podrobné informace :
http://www.digitus.info/en/service/warranty/warranty/
Nutná registrace výrobku do 14 dnů od prodeje na webu výrobce.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Multimode OM4 - 50/125 µ, Duplex Length 3m
Diskuze k produktu: digitus-fiber-optic-patch-cord-lc-to-lc-multimode-om4-50-125-duplex-length-3m není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.