vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC, Multimode 50/125 µ, Duplex Length 1m, Class OM3

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
222 Kč s DPH

183 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: DK-2532-01/3
Výrobce: Digitus
Váha: 0,04
Záruka: 23 měsíců
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC, Multimode 50/12...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC, Multimode 50/125 µ, Duplex Length 1m, Class OM3

Best performance and link quality for your network

Duplex cable
LSOH
Connector with ceramic ferrule
Cable diameter 3mm
Single packed with test-report
Connector 1: LC
Connector 2: SC
Cable type: I-VH 2G50/125µ
Fiber class: OM3
Mode: Multimode
Color cable: aqua color
Boot: two-color
Fiber diameter: 50/125µ
Length: 1 m
Packaging: DIGITUS Polybag


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC, Multimode 50/125 µ, Duplex Length 1m, Class OM3
Diskuze k produktu: digitus-fiber-optic-patch-cord-lc-to-sc-multimode-50-125-duplex-length-1m-class-om3 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.