vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Optický patch kabel Digitus duplex MM 50/125 LC / LC OM3 5m, 15 LGW

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
304 Kč s DPH

251 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: DK-2533-05/3
Výrobce: Digitus
Váha: 0,1
Záruka: 23 měsíců
Optický patch kabel Digitus duplex MM 50/125 LC / LC OM3 ...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Výrobce: DIGITUS; Třída produktu: Síťový optický kabel; Délka: 5 m; Typ kabeláže: multimode optický kabel 50/125 (OM3); Typ konektoru 1: LC duplex; Typ konektoru 2: LC duplex; Maximální rychlost přenosu: 1 Gb/s; Barva: modrá


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Optický patch kabel Digitus duplex MM 50/125 LC / LC OM3 5m, 15 LGW
Diskuze k produktu: digitus-fiber-optic-patch-lc-to-lcmultimode-50-125duplexclass-om3-5m-2 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.