vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

TP-Link MC220L Gigabit Ethernet Media Converter

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
741 Kč s DPH

613 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: MC220L
Výrobce: TP-Link
Záruka: 60 měsíců
TP-Link MC220L Gigabit Ethernet Media Converter
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
TP-Link MC220L Gigabit Ethernet Media Converter

PŘEHLED
* Vyhovuje standardům IEEE 802.3ab a IEEE 802.3z
* Port FX podporuje výměnu za provozu.
* Prodlužuje dosah optického vedení až na 0,55 km u multirežimového optického kabelu a na 10 km u jednorežimového optického kabelu.


SPECIFIKACE
Standardy a protokoly
* IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x

Základní funkce
* Plně duplexní řízení toku (IEEE 802.3x)
* Prodlužuje dosah optického vedení až na 0,5 km s optickým kabelem 50/125um

Porty
* 1 gigabitový port SFP
* 1 port 100M RJ45 (Auto MDI/MDIX)

Vlnová délka
* Depends on the used SFP module

Síťová média 1000BASE-T
* Kabel UTP kategorie 5, 5e (max. 100 m)
* EIA/TIA-568 100 Ω STP (max. 100 m)

Síťová média 1000BASE-FX
* Multirežimový/jednorežimový optický kabel

Síťová média 1000BASE-FX
* Multi-mode/Single-mode SFP module

Síťová médei 1000BASE-T
* UTP category 5, 5e, 6 cable (maxium 100m)
* EIA/TIA-568 100 Ω STP (maximum 100m)

Indikátory LED
* PWR, LINK, RX

Rozměry (Š*H*V)
* 94,5*73,0*27,0 mm

Napájení
* Externí napájecí adaptér (součást balení AC-DC Power Adapter DC9V/600mA)

Max Power Consumption
* 3.95W

Bezpečnost a emise
* FCC, CE

Provozní prostředí
* Provozní teplota: 0–40 °C
* Neprovozní teplota: -40–70 °C
* Provozní vlhkost: 10–90 % nekondenzující
* Neprovozní vlhkost: 5–90 % nekondenzující


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k TP-Link MC220L Gigabit Ethernet Media Converter
Diskuze k produktu: tplink-mc220l-transceiver-1000tx-1000fx-sfp-slot-for-minigbic-moduls není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.