vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Detail kategorie: Média konvertory

Filtr cen: 0-100000
na stránku
řazení
 zobrazit: 

Digitus USB 3.0 to SATA III Adapter Cable

USB 3.0 to SATA III Adapter cable Turns any SATA HDD / SSD into an ultra fast external USB3.0 drive - Ideal for backup and service • Supports 2,5/3,5 SATA HDD / SSD‘s • Supports SATA 6.0Gps/ 3.0Gbps /1.5Gbps Speed negotiation • Supports data trans
530 Kč bez DPH
641 Kč s DPH
Digitus USB 3.0 to SATA III Adapter Cable Digitus USB 3.0 to SATA III Adapter Cable
Skladem v eshopu - Digitus USB 3.0 to SATA III Adapter Cable

Digitus převodník USB 2.0 na sériový port, RS485, DSUB 9M + Pinout adaptér

Datový převodník včetně USB kabelu délky 80 cm Sériová zařízení se připojí přes USB port k PC Snadné připojení sériových zařízení přes USB port Kompatibilní se specifikací USB 2.0 Podpora sériové rozhraní RS485 Lze použít pro PDA, modemy a více
263 Kč bez DPH
318 Kč s DPH
Digitus převodník USB 2.0 na sériový port, RS485,  DSUB 9M  + Pinout adaptér Digitus převodník USB 2.0 na sériový port, RS485,  DSUB 9M  + Pinout adaptér
Skladem v eshopu - Digitus převodník USB 2.0 na sériový port, RS485,  DSUB 9M  + Pinout adaptér
356 Kč bez DPH
431 Kč s DPH
Digitus microUSB2.0 to RS232 (DB9) Android adapter Digitus microUSB2.0 to RS232 (DB9) Android adapter
Skladem v eshopu - Digitus microUSB2.0 to RS232 (DB9) Android adapter

DIGITUS USB 3.0 to VGA Apdater, Input USB, output VGA, Resolution up to 1080p

USB 3.0 to VGA Apdater, Input USB, output VGA, Resolution up to 1080p You want to share your photos or videos with the whole family on your TV, or you have an important business meeting in which you want to project your digitally processed documents on
521 Kč bez DPH
630 Kč s DPH
DIGITUS USB 3.0 to VGA Apdater, Input USB, output VGA, Resolution up to 1080p DIGITUS USB 3.0 to VGA Apdater, Input USB, output VGA, Resolution up to 1080p
Skladem v eshopu - DIGITUS USB 3.0 to VGA Apdater, Input USB, output VGA, Resolution up to 1080p

DIGITUS USB Typ C 1080p VGA Adaptér, hliníkové šasi, 20 cm kabel, Chipset: VL100+IT6513

The USB graphic adaptor allows you to connect your laptop via the universal USB Type C port to any VGA monitor with Full HD resolution. Thanks to the easy plug-and-play configuration, you don't have to install drivers or change system settings. l  US
488 Kč bez DPH
590 Kč s DPH
DIGITUS USB Typ C 1080p VGA Adaptér, hliníkové šasi, 20 cm kabel, Chipset: VL100+IT6513 DIGITUS USB Typ C 1080p VGA Adaptér, hliníkové šasi, 20 cm kabel, Chipset: VL100+IT6513
Skladem v eshopu - DIGITUS USB Typ C 1080p VGA Adaptér, hliníkové šasi, 20 cm kabel, Chipset: VL100+IT6513

Audio Přijímač Advanced Bluetooth SPDIF Černá

Výrobce: Sweex; Třída produktu: Bezdrátový přenos audio/video; Rozhraní vstupu/výstupu: 1 x audio výstup; Barva: Černá
1119 Kč bez DPH
1354 Kč s DPH
Audio Přijímač Advanced Bluetooth SPDIF Černá Audio Přijímač Advanced Bluetooth SPDIF Černá
Skladem v eshopu - Audio Přijímač Advanced Bluetooth SPDIF Černá

Universal Travel Docking Station USB Type C, 8-port, 4K 30Hz, HQ alu. silver

Výrobce: DIGITUS; Třída produktu: Dokovací stanice / replikátor portů pro notebooky; Typ dokovací stanice / řešení: Dokovací stanice; Připojení k notebooku (typ konektoru): USB-C; Kompatibilní notebooky: Všechny; D-Sub konektor: 1 ks; HDMI konektor: 1 ks; USB 2.0 konektor (standardní): 1 ks; USB 3.0 konektor (standardní): 2 ks; USB 3.0 konektor (napájecí): 1 ks; RJ-45 konektor: 1 ks; ExpressCard slot: 2 ks; Výška: 15 mm; Šířka: 61 mm; Hloubka: 125 mm; Čistá hmotnost: 135 g, Barva: stříbrná; Další informace: https://www.assmann.com/produkte
1521 Kč bez DPH
1840 Kč s DPH
Universal Travel Docking Station USB Type C, 8-port, 4K 30Hz, HQ alu. silver Universal Travel Docking Station USB Type C, 8-port, 4K 30Hz, HQ alu. silver
Skladem v eshopu - Universal Travel Docking Station USB Type C, 8-port, 4K 30Hz, HQ alu. silver

Universal Travel Docking Station USB Type C, 6-port, 4K 30Hz, HQ alu. silver

Výrobce: DIGITUS; Třída produktu: Dokovací stanice / replikátor portů pro notebooky; Typ dokovací stanice / řešení: Dokovací stanice; Připojení k notebooku (typ konektoru): USB-C; Kompatibilní notebooky: Všechny; HDMI konektor: 1 ks; USB 3.0 konektor (standardní): 2 ks; USB 3.0 konektor (napájecí): 1 ks; ExpressCard slot: 2 ks; Výška: 110 mm; Šířka: 61 mm; Hloubka: 15 mm; Čistá hmotnost: 100 g, Barva: stříbrná; Další informace: https://www.assmann.com/produkte
1191 Kč bez DPH
1441 Kč s DPH
Universal Travel Docking Station USB Type C, 6-port, 4K 30Hz, HQ alu. silver Universal Travel Docking Station USB Type C, 6-port, 4K 30Hz, HQ alu. silver
Skladem v eshopu - Universal Travel Docking Station USB Type C, 6-port, 4K 30Hz, HQ alu. silver

DIGITUS USB 2.0 Extender Set, 100 m, for use with Cat5/5e/6 (UTP, STP or SFT) cable up to 100 m

Conquer USB length limitations cost effectively and place your USB devices wherever you want them USB 2.0 Extender Set, 100 m, for use with Cat5/5e/6 (UTP, STP or SFT) cable up to 100 m This USB extension adapter allows you to connect your USB devi
1223 Kč bez DPH
1480 Kč s DPH
DIGITUS USB 2.0 Extender Set, 100 m, for use with Cat5/5e/6 (UTP, STP or SFT) cable up to 100 m DIGITUS USB 2.0 Extender Set, 100 m, for use with Cat5/5e/6 (UTP, STP or SFT) cable up to 100 m
Skladem v eshopu - DIGITUS USB 2.0 Extender Set, 100 m, for use with Cat5/5e/6 (UTP, STP or SFT) cable up to 100 m

Digitus převodník USB 2.0 na sériový port, RS232, DSUB 9M

Packaging unit (pcs): 1 Packaging unit Packet (pcs): 60 Packet Weight (kg): 6
231 Kč bez DPH
280 Kč s DPH
Digitus převodník USB 2.0 na sériový port, RS232, DSUB 9M Digitus převodník USB 2.0 na sériový port, RS232, DSUB 9M
Skladem - Digitus převodník USB 2.0 na sériový port, RS232, DSUB 9M

Digitus adaptér pro připojení IDE/SATA HDD na USB 3.0

Změňte svůj SATA / IDE pevný disk na externí USB 3 disk - ideální pro zálohování a služby! Digitus adaptér pro připojení IDE/SATA HDD na USB 3.0, podporuje Windows7, XP, VISTA a Mac, včetně napájení (12V/2A) Podporuje 2,5/3,5 IDE a SATA pevné d
751 Kč bez DPH
909 Kč s DPH
Digitus adaptér pro připojení IDE/SATA HDD na USB 3.0 Digitus adaptér pro připojení IDE/SATA HDD na USB 3.0
Skladem v eshopu - Digitus adaptér pro připojení IDE/SATA HDD na USB 3.0

Digitus převodník USB 2.0 na 4x sériový port, RS232, DSUB 9M, 1,5m

Digitus převodník USB 2.0 na 4x sériový port, RS232, DSUB 9M, 1,5m Connects up to four serial devices simultaneously via USB-Port to a PC Easy connection of four serial devices at once via USB Supports RS232 serial interface Compliant with USB 2.0
667 Kč bez DPH
807 Kč s DPH
Digitus převodník USB 2.0 na 4x sériový port, RS232, DSUB 9M, 1,5m Digitus převodník USB 2.0 na 4x sériový port, RS232, DSUB 9M, 1,5m
Skladem v eshopu - Digitus převodník USB 2.0 na 4x sériový port, RS232, DSUB 9M, 1,5m

Digitus převodník USB 1.1 na sériový port, RS232, DSUB 9M

USB 1.1 sériový převodník, DSUB 9M vč. USB kabel USB 80cm M / F USB Elegantní způsob, jak  připojit přes adapter seriová zařízení jako jsou PDA modemy, apod. přes USB. Vysoká kompatibilita zaručuje přenosovou rychlost více než 1Mbps • Snadné připoje
174 Kč bez DPH
211 Kč s DPH
Digitus převodník USB 1.1 na sériový port, RS232, DSUB 9M Digitus převodník USB 1.1 na sériový port, RS232, DSUB 9M
Skladem v eshopu - Digitus převodník USB 1.1 na sériový port, RS232, DSUB 9M

DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 0.55km

Výrobce: DIGITUS; Třída produktu: Konvertory média; Síťový protokol a typ konektoru 1: GigabitEthernet 1000BaseSX - LC; Síťový protokol a typ konektoru 2: SFP GBIC slot; Typ kabeláže: optické vlákno, Hot Pluggable, wavelength: 850nm
488 Kč bez DPH
591 Kč s DPH
DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 0.55km DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 0.55km
Skladem v eshopu - DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 0.55km

PremiumCord USB 3.0 - SATA adaptér s kabelem, napájecí adaptér

PremiumCord USB3.0 - SATA adaptér s kabelem, napájecí adaptér Pro připojení všech druhů SATA disku a mechanik přes USB 3.0 rozhraní k počítači. Včetně napájecího adaptéru. Umožní připojit SATA disk k počítači po USB. Externí napájení je zajištěno přilo
556 Kč bez DPH
673 Kč s DPH
PremiumCord USB 3.0 - SATA adaptér s kabelem, napájecí adaptér PremiumCord USB 3.0 - SATA adaptér s kabelem, napájecí adaptér
Skladem v eshopu - PremiumCord USB 3.0 - SATA adaptér s kabelem, napájecí adaptér

Převodník Digitálního Audia 1x SPDIF - Toslink Zásuvka Tmavě Šedá

Výrobce: Sweex; Třída produktu: Bezdrátový přenos audio/video; Šířka: 73 mm; Výška: 22.3 mm; Hloubka: 51.2 mm
355 Kč bez DPH
430 Kč s DPH
Převodník Digitálního Audia 1x SPDIF - Toslink Zásuvka Tmavě Šedá Převodník Digitálního Audia 1x SPDIF - Toslink Zásuvka Tmavě Šedá
Skladem v eshopu - Převodník Digitálního Audia 1x SPDIF - Toslink Zásuvka Tmavě Šedá

Převodník Digitálního Audia 2x RCA Zásuvka - 1x Toslink Zásuvka + 1x SPDIF (RCA)

Výrobce: Valueline; Třída produktu: Bezdrátový přenos audio/video; Šířka: 78.6 mm; Výška: 51.2 mm; Hloubka: 22.3 mm
518 Kč bez DPH
627 Kč s DPH
Převodník Digitálního Audia 2x RCA Zásuvka - 1x Toslink Zásuvka + 1x SPDIF (RCA) Převodník Digitálního Audia 2x RCA Zásuvka - 1x Toslink Zásuvka + 1x SPDIF (RCA)
Skladem v eshopu - Převodník Digitálního Audia 2x RCA Zásuvka - 1x Toslink Zásuvka + 1x SPDIF (RCA)

Digitus adaptér pro připojení IDE/SATA HDD na USB 2.0 včetně zdroje

USB2.0 - Adaptérový kabel IDE / SATA, USB A - 40pol IDE a SATA, napájení inlc. Adaptér USB 2.0 firmy Digitus pro rychlé a snadné připojení bez vnějšího pouzdra. Použijte libovolný 2,5 "/ 3,5" IDE nebo SATA HDD / SSD jako další externí pevný disk / SSD.
373 Kč bez DPH
451 Kč s DPH
Digitus adaptér pro připojení IDE/SATA HDD na USB 2.0 včetně zdroje Digitus adaptér pro připojení IDE/SATA HDD na USB 2.0 včetně zdroje
Skladem v eshopu - Digitus adaptér pro připojení IDE/SATA HDD na USB 2.0 včetně zdroje

Intellinet Media konvertor 10/100Base-TX RJ45 na 100Base-FX (MM SC) 2 km 1310nm

Výrobce: Intellinet Network Solutions; Třída produktu: Konvertory média; Síťový protokol a typ konektoru 1: FastEthernet 100BaseFX - SC; Síťový protokol a typ konektoru 2: FastEthernet 100BaseTX - RJ45; Typ kabeláže: multimode optický kabel 62.5/125 (OM1), multimode optický kabel 50/125 (OM2), multimode optický kabel 50/125 (OM3), UTP - nestíněný kroucený čtyřpár; Výška: 26 mm; Šířka: 70 mm; Délka: 107 mm; Doplňující informace: Data transfer rate: 100 Mbps, One 10/100Base-TX RJ45 port, maximum distance 100 m, RJ45 port with Auto MDI/MDI-X support and auto-negotiation, One 100Base-FX multi-mode Fiber SC duplex port, Fiber distance support: up to 2 km (62.5/125 or 50/125 µm cable), Vlnová délka: 1310 nm, Minimum TX power: -22 dBm, Maximum TX power: -12 dBm, RX sensitivity: -30 dBm
839 Kč bez DPH
1015 Kč s DPH
Intellinet Media konvertor 10/100Base-TX RJ45 na 100Base-FX (MM SC) 2 km 1310nm Intellinet Media konvertor 10/100Base-TX RJ45 na 100Base-FX (MM SC) 2 km 1310nm
Skladem v eshopu - Intellinet Media konvertor 10/100Base-TX RJ45 na 100Base-FX (MM SC) 2 km 1310nm

Intellinet Média konvertor WDM 10/100/1000Base-TX (RJ45) / 1000Base-LX (SM SC)

Výrobce: Intellinet Network Solutions; Třída produktu: Konvertory média; Výška: 25 mm; Šířka: 69 mm; Délka: 105 mm
1615 Kč bez DPH
1954 Kč s DPH
Intellinet Média konvertor WDM 10/100/1000Base-TX (RJ45) / 1000Base-LX (SM SC) Intellinet Média konvertor WDM 10/100/1000Base-TX (RJ45) / 1000Base-LX (SM SC)
Skladem v eshopu - Intellinet Média konvertor WDM 10/100/1000Base-TX (RJ45) / 1000Base-LX (SM SC)

Digitus USB 3.0 na SATA II kabelový adaptér

Turns any SATA hard drive into an ultra fast external USB 3.0 drive - Ideal for backup and service USB3.0 to SATAII Adapter Cable, Power Supply (12V/2A) included * Supports 2,5/3,5 SATA HDD's * Supports SATA 1.5Gbps /3.0Gbps Speed negotiati
491 Kč bez DPH
594 Kč s DPH
Digitus USB 3.0 na SATA II kabelový adaptér Digitus USB 3.0 na SATA II kabelový adaptér
Skladem v eshopu - Digitus USB 3.0 na SATA II kabelový adaptér

Graphic Adapter DP 4K to USB 3.0 Type-C™ , aluminium

Výrobce: DIGITUS; Třída produktu: Konvertor | adaptér (bez síťový produktů); Typ konektoru 1: USB 3.0; Typ konektoru 2: Display Port; Barva: bílá, Vyrobeno z kvalitního hliníku; Další informace: https://www.assmann.com/produkte
347 Kč bez DPH
420 Kč s DPH
Graphic Adapter DP 4K to USB 3.0 Type-C™ , aluminium Graphic Adapter DP 4K to USB 3.0 Type-C™ , aluminium
Skladem v eshopu - Graphic Adapter DP 4K to USB 3.0 Type-C™ , aluminium

HDMI Extractor HDMI Vstup HDMI Výstup / 1× Optický / 1x 3.5mm Au

Výrobce: Valueline; Třída produktu: Bezdrátový přenos audio/video; Šířka: 82 mm; Výška: 70 mm; Hloubka: 24 mm
830 Kč bez DPH
1004 Kč s DPH
HDMI Extractor HDMI Vstup HDMI Výstup / 1× Optický / 1x 3.5mm Au HDMI Extractor HDMI Vstup HDMI Výstup / 1× Optický / 1x 3.5mm Au
Skladem v eshopu - HDMI Extractor HDMI Vstup HDMI Výstup / 1× Optický / 1x 3.5mm Au

Intellinet Média konvertor 10/100Base-TX (RJ45) / 100Base-FX (SM SC) 20km 1310nm

Výrobce: Intellinet Network Solutions; Třída produktu: Konvertory média; Síťový protokol a typ konektoru 1: FastEthernet 100BaseTX - RJ45; Síťový protokol a typ konektoru 2: FastEthernet 100BaseFX - SC; Typ kabeláže: one-mode optical fibre 9/125 (OS2), vícežilový kabel, UTP - nestíněný kroucený čtyřpár; Výška: 26 mm; Šířka: 70 mm; Délka: 105 mm; Doplňující informace: Vlnová délka: 1310 nm, Vysílací výkon: -15 až -3 dBm, Citlivost přijímače: <= -32 dBm, Ztráta signálu: 0.3 dB/km, Optický port SC, jednovidové vlákno, využitelný na vzdálenost až 20 km, Jeden port 10/100Base-TX RJ45, maximální vzdálenost 100 m, RJ45 port with Auto MDI/MDI-X support and auto-negotiation
824 Kč bez DPH
997 Kč s DPH
Intellinet Média konvertor 10/100Base-TX (RJ45) / 100Base-FX (SM SC) 20km 1310nm Intellinet Média konvertor 10/100Base-TX (RJ45) / 100Base-FX (SM SC) 20km 1310nm
Skladem v eshopu - Intellinet Média konvertor 10/100Base-TX (RJ45) / 100Base-FX (SM SC) 20km 1310nm

Digitus Printer Cable, USB to IEEE 1284 ( Serial, Centronix 36-pin) kabel 1,8m

Printer Cable, USB to IEEE 1284 USB A, CENT36 M, Length 1,8 M, Cable transparent, Hoods dark grey transparent • Compatible with USB specification revision 1.1 • USB A male CENT 36-pin male • Supports EPP / ECP and bidirectional printing • Da
177 Kč bez DPH
214 Kč s DPH
Digitus Printer Cable, USB to IEEE 1284 ( Serial, Centronix 36-pin) kabel 1,8m Digitus Printer Cable, USB to IEEE 1284 ( Serial, Centronix 36-pin) kabel 1,8m
Skladem - Digitus Printer Cable, USB to IEEE 1284 ( Serial, Centronix 36-pin) kabel 1,8m

Digitus převodník USB na PS/2, 2xMiniDin6/F, USB A/M

Use your legacy input devices - this adapter connects a PS/2 mouse and keyboard in only one USB port USB to PS/2 Adaptor, 2 X Mini-Din 6/F, USB A/M • Compatible with USB specification revision 1.1 • Supports PCs and SUN computers • 2 x MiniDIN 6-
132 Kč bez DPH
160 Kč s DPH
Digitus převodník USB na PS/2, 2xMiniDin6/F, USB A/M Digitus převodník USB na PS/2, 2xMiniDin6/F, USB A/M
Skladem v eshopu - Digitus převodník USB na PS/2, 2xMiniDin6/F, USB A/M

Digitus adaptér pro připojení IDE/SATA HDD na USB 2.0 Bez zdroje

Adaptér umožňuje přípojení IDE nebo SATA disků na USB rozhraní počítače. Je použitelný pro disky velikosti 3,5" i 2,5". Součástí produktu je i napájecí zdroj, který je nutný pro připojení disků 3,5", které nelze napájet přes USB rozhraní Podporované ope
240 Kč bez DPH
290 Kč s DPH
Digitus adaptér pro připojení IDE/SATA HDD na USB 2.0 Bez zdroje Digitus adaptér pro připojení IDE/SATA HDD na USB 2.0 Bez zdroje
Skladem v eshopu - Digitus adaptér pro připojení IDE/SATA HDD na USB 2.0 Bez zdroje

Digitus USB Telefonní sluchátko pro SKYPE

Digitus USB Telefonní sluchátko pro SKYPE Pohodlné telefonování přes internet Rozhraní USB, plug and play Snadné používání Napájení přes USB, žádné další napájení není potřeba není potřeba Samostatné zvukové karty Lze použít jako reproduktor/m
312 Kč bez DPH
377 Kč s DPH
Digitus USB Telefonní sluchátko pro SKYPE Digitus USB Telefonní sluchátko pro SKYPE
Skladem v eshopu - Digitus USB Telefonní sluchátko pro SKYPE

PremiumCord Převodník USB3.1 na SATAIII/SATAII

PremiumCord Převodník USB3.1 na SATAIII/SATAII Převodník, který umožní připojit k Vášemu počítači s portem USB 3.1 typu C harddisk/SSD disk pro přenos a uložení dat. Vlastnosti: Podpora protokolu SATA 3.0/3.1 Šířka přenosového pásma: 5Gbps/10Gbps
371 Kč bez DPH
449 Kč s DPH
PremiumCord Převodník USB3.1 na SATAIII/SATAII PremiumCord Převodník USB3.1 na SATAIII/SATAII
Skladem v eshopu - PremiumCord Převodník USB3.1 na SATAIII/SATAII

PremiumCord ELM327 USB diagnostický kabel OBD-II

PremiumCord ELM327 USB diagnostický kabel OBD-II - diagnostika pro všechny vozy se standardem OBDII - univerzální autodiagnostika podporující téměř všechny typy vozů - připojení přes USB - veškeré převodníky jsou zabudované v OBDII konektoru Adapté
345 Kč bez DPH
418 Kč s DPH
PremiumCord ELM327 USB diagnostický kabel OBD-II PremiumCord ELM327 USB diagnostický kabel OBD-II
Skladem v eshopu - PremiumCord ELM327 USB diagnostický kabel OBD-II

Digitus Notebook Docking Station 12", USB 3.1 Type C, 4K,HDMI,MiniDP,VGA,1x USB 3.1 C PD,3x USB3.0,RJ45, MicroSD,SD/MMC,aluminum,s

Notebook Docking Station 12", USB 3.1 Type C 4K,HDMI,MiniDP,VGA,1x USB 3.1 C PD,3x USB3.0,RJ45, MicroSD,SD/MMC,aluminum,silver The docking station, with its precise fit, transforms your 12" notebook into a fully functional desktop system - expand your
3341 Kč bez DPH
4042 Kč s DPH
Digitus Notebook Docking Station 12", USB 3.1 Type C, 4K,HDMI,MiniDP,VGA,1x USB 3.1 C PD,3x USB3.0,RJ45, MicroSD,SD/MMC,aluminum,s Digitus Notebook Docking Station 12", USB 3.1 Type C, 4K,HDMI,MiniDP,VGA,1x USB 3.1 C PD,3x USB3.0,RJ45, MicroSD,SD/MMC,aluminum,s
Skladem v eshopu - Digitus Notebook Docking Station 12", USB 3.1 Type C, 4K,HDMI,MiniDP,VGA,1x USB 3.1 C PD,3x USB3.0,RJ45, MicroSD,SD/MMC,aluminum,s

HDMI Převodník VGA Zásuvka + 2x RCA Zásuvka - HDMI Výstup

Výrobce: Valueline; Třída produktu: Bezdrátový přenos audio/video; Rozhraní vstupu/výstupu: 1 x HDMI výstup; Barva: antracit; Šířka: 87.5 mm; Výška: 68 mm; Hloubka: 25.5 mm; Další informace: https://webshop.nedis.com/en-us/550581463/knvco3410
1044 Kč bez DPH
1263 Kč s DPH
HDMI Převodník VGA Zásuvka + 2x RCA Zásuvka - HDMI Výstup HDMI Převodník VGA Zásuvka + 2x RCA Zásuvka - HDMI Výstup
Skladem v eshopu - HDMI Převodník VGA Zásuvka + 2x RCA Zásuvka - HDMI Výstup

HDMI Převodník SCART Zásuvka - HDMI Výstup

Výrobce: Valueline; Třída produktu: Bezdrátový přenos audio/video; Šířka: 101 mm; Výška: 105 mm; Hloubka: 25 mm
1721 Kč bez DPH
2082 Kč s DPH
HDMI Převodník SCART Zásuvka - HDMI Výstup HDMI Převodník SCART Zásuvka - HDMI Výstup
Skladem v eshopu - HDMI Převodník SCART Zásuvka - HDMI Výstup

Intellinet Média konvertor 10/100/1000Base-T (RJ45) / 1000Base-LX (SM SC) 20km

Výrobce: Intellinet Network Solutions; Třída produktu: Konvertory média; Výška: 26 mm; Šířka: 70 mm; Délka: 105 mm
1583 Kč bez DPH
1916 Kč s DPH
Intellinet Média konvertor 10/100/1000Base-T (RJ45) / 1000Base-LX (SM SC) 20km Intellinet Média konvertor 10/100/1000Base-T (RJ45) / 1000Base-LX (SM SC) 20km
Skladem v eshopu - Intellinet Média konvertor 10/100/1000Base-T (RJ45) / 1000Base-LX (SM SC) 20km

Digitus adaptér pro připojení IDE/SATA HDD na USB 2.0

Adaptér umožňuje přípojení IDE nebo SATA disků na USB rozhraní počítače. Je použitelný pro disky velikosti 3,5" i 2,5". Součástí produktu je i napájecí zdroj, který je nutný pro připojení disků 3,5", které nelze napájet přes USB rozhraní Podporované ope
407 Kč bez DPH
493 Kč s DPH
Digitus adaptér pro připojení IDE/SATA HDD na USB 2.0 Digitus adaptér pro připojení IDE/SATA HDD na USB 2.0
Skladem v eshopu - Digitus adaptér pro připojení IDE/SATA HDD na USB 2.0

Digitus převodník USB 2.0 na 2x sériový port, RS232, DSUB 9M, 1,5m

Digitus převodník USB 2.0 na 2x sériový port, RS232, DSUB 9M, 1,5m Connects up to two serial devices simultaneously via USB-Port to a PC Easy connection of two serial devices at once via USB Supports RS232 serial interface Compliant with USB 2.0 s
504 Kč bez DPH
610 Kč s DPH
Digitus převodník USB 2.0 na 2x sériový port, RS232, DSUB 9M, 1,5m Digitus převodník USB 2.0 na 2x sériový port, RS232, DSUB 9M, 1,5m
Skladem v eshopu - Digitus převodník USB 2.0 na 2x sériový port, RS232, DSUB 9M, 1,5m

ATEN VGA konvertuje analogový signál na digitální HDMI se zvukem

Výrobce: Aten; Třída produktu: Konvertor | adaptér (bez síťový produktů); Typ konektoru 1: D-SUB (samice), Jack 3.5mm; Typ konektoru 2: HDMI samice; Barva: Černá
2009 Kč bez DPH
2431 Kč s DPH
ATEN VGA konvertuje analogový signál na digitální HDMI se zvukem ATEN VGA konvertuje analogový signál na digitální HDMI se zvukem
Skladem v eshopu - ATEN VGA konvertuje analogový signál na digitální HDMI se zvukem

Digitus USB Bluetooth V4.0 + EDR micro adaptér, Broadcom 20702 Chipset, Win 7, Vista

Digitus USB Bluetooth V4.0 + EDR micro adaptér, Broadcom 20702 Chipset, Win 7, Vista Miniaturní USB adaptér Bluetooth 4.0 Specifikace technologie Bluetooth 4.0 • Ultra nízká spotřeba elektrické energie • Třída 2, až do vzdálenosti 10 m • Komuniku
183 Kč bez DPH
222 Kč s DPH
Digitus USB Bluetooth V4.0 + EDR micro adaptér, Broadcom 20702 Chipset, Win 7, Vista Digitus USB Bluetooth V4.0 + EDR micro adaptér, Broadcom 20702 Chipset, Win 7, Vista
Skladem v eshopu - Digitus USB Bluetooth V4.0 + EDR micro adaptér, Broadcom 20702 Chipset, Win 7, Vista

PremiumCord USB - 1x RS 232 + 1x LPT převodník

PremiumCord USB - 1x RS 232 + 1x LPT převodník - USB 1.1 - nízká spotřeba energie - 1x RS-232 9pin port - podpora datových šířek 8,7,6&5 - podpora 1.5 a 2 stop bitů - podpora funkcí Even, Odd,Mark, Space& None Parities - seriový port rychlost a
379 Kč bez DPH
458 Kč s DPH
PremiumCord USB - 1x RS 232 + 1x LPT převodník PremiumCord USB - 1x RS 232 + 1x LPT převodník
Skladem v eshopu - PremiumCord USB - 1x RS 232 + 1x LPT převodník

PremiumCord USB 2.0 - RS 232 převodník s kabelem

Převodník z USB2.0 na sériový port (COM) Převodník rozhraní z USB2.0 na sériový port pro připojení starších zařízení, programování, upgrade firmware zařízení, připojení PDA, čteček, modemů... Včetně redukce a 1.5m vestavěného kabelu. Ideální k notebooků
176 Kč bez DPH
213 Kč s DPH
PremiumCord USB 2.0 - RS 232 převodník s kabelem PremiumCord USB 2.0 - RS 232 převodník s kabelem
Skladem v eshopu - PremiumCord USB 2.0 - RS 232 převodník s kabelem

DIGITUS USB Type C 4K HDMI Adaptér, hliníkové šasi, kabel 20 cm, Chipset: CSL-C-001

The USB graphic adaptor allows you to connect your laptop via the universal USB Type C port to a second HDMI monitor with full 4K resolution. Thanks to the easy plug-and-play configuration, you don't have to install drivers or change system settings.
467 Kč bez DPH
565 Kč s DPH
DIGITUS USB Type C 4K HDMI Adaptér, hliníkové šasi, kabel 20 cm, Chipset: CSL-C-001 DIGITUS USB Type C 4K HDMI Adaptér, hliníkové šasi, kabel 20 cm, Chipset: CSL-C-001
Skladem v eshopu - DIGITUS USB Type C 4K HDMI Adaptér, hliníkové šasi, kabel 20 cm, Chipset: CSL-C-001

DIGITUS Universal Docking Station, USB 3.1 Type C, 4K,HDMI,MiniDP,VGA,1x USB 3.1 C PD,3x USB3.0,RJ45, MicroSD,SD/MMC,alu

Universal Docking Station, USB 3.1 Type C, 4K,HDMI,MiniDP,VGA,1x USB 3.1 C PD,3x USB3.0,RJ45, MicroSD,SD/MMC,aluminum,silver The fully functional universal docking station, USB type C from Digitus offers you everything to create a fully equipped worksp
2128 Kč bez DPH
2575 Kč s DPH
DIGITUS Universal Docking Station, USB 3.1 Type C, 4K,HDMI,MiniDP,VGA,1x USB 3.1 C PD,3x USB3.0,RJ45, MicroSD,SD/MMC,alu DIGITUS Universal Docking Station, USB 3.1 Type C, 4K,HDMI,MiniDP,VGA,1x USB 3.1 C PD,3x USB3.0,RJ45, MicroSD,SD/MMC,alu
Skladem v eshopu - DIGITUS Universal Docking Station, USB 3.1 Type C, 4K,HDMI,MiniDP,VGA,1x USB 3.1 C PD,3x USB3.0,RJ45, MicroSD,SD/MMC,alu

TosLink Rozbočovač Toslink Zásuvka - 4x Toslink Zásuvka Tmavě Šedá

Výrobce: Valueline; Třída produktu: Bezdrátový přenos audio/video; Šířka: 89 mm; Výška: 50 mm; Hloubka: 24 mm
713 Kč bez DPH
863 Kč s DPH
TosLink Rozbočovač Toslink Zásuvka - 4x Toslink Zásuvka Tmavě Šedá TosLink Rozbočovač Toslink Zásuvka - 4x Toslink Zásuvka Tmavě Šedá
Skladem v eshopu - TosLink Rozbočovač Toslink Zásuvka - 4x Toslink Zásuvka Tmavě Šedá

Převodník Digitálního Audia 4x Toslink Zásuvka - Toslink Zásuvka Tmavě Šedá

Výrobce: Valueline; Třída produktu: Bezdrátový přenos audio/video; Šířka: 89 mm; Výška: 50 mm; Hloubka: 24 mm
717 Kč bez DPH
867 Kč s DPH
Převodník Digitálního Audia 4x Toslink Zásuvka - Toslink Zásuvka Tmavě Šedá Převodník Digitálního Audia 4x Toslink Zásuvka - Toslink Zásuvka Tmavě Šedá
Skladem v eshopu - Převodník Digitálního Audia 4x Toslink Zásuvka - Toslink Zásuvka Tmavě Šedá

HDMI Převodník HDMI Vstup - VGA Zásuvka + 2x RCA Zásuvka

Výrobce: Valueline; Třída produktu: Bezdrátový přenos audio/video; Rozhraní vstupu/výstupu: 1 x HDMI vstup; Barva: antracit; Šířka: 87 mm; Výška: 68 mm; Hloubka: 25 mm; Další informace: https://webshop.nedis.com/en-us/550581464/knvco3411
988 Kč bez DPH
1196 Kč s DPH
HDMI Převodník HDMI Vstup - VGA Zásuvka + 2x RCA Zásuvka HDMI Převodník HDMI Vstup - VGA Zásuvka + 2x RCA Zásuvka
Skladem v eshopu - HDMI Převodník HDMI Vstup - VGA Zásuvka + 2x RCA Zásuvka

Universal Travel Docking Station, USB 3.1 Type C, 4K, HDMI, VGA, 2x USB-C, 2x USB3.0, RJ45, MicroSD,SD/MMC, black

Univerzální cestovní dokovací stanice, USB 3.1 Type C, 4K, HDMI, VGA, 2x USB-C, 2x USB3.0, RJ45, MicroSD, SD / MMC, černá Díky univerzální cestovní dokovací stanici USB Type-C ™ od společnosti Digitus máte vždy s sebou nejdůležitější rozhraní. Dokovací
1788 Kč bez DPH
2163 Kč s DPH
Universal Travel Docking Station, USB 3.1 Type C, 4K, HDMI, VGA, 2x USB-C, 2x USB3.0, RJ45, MicroSD,SD/MMC, black Universal Travel Docking Station, USB 3.1 Type C, 4K, HDMI, VGA, 2x USB-C, 2x USB3.0, RJ45, MicroSD,SD/MMC, black
Skladem v eshopu - Universal Travel Docking Station, USB 3.1 Type C, 4K, HDMI, VGA, 2x USB-C, 2x USB3.0, RJ45, MicroSD,SD/MMC, black
517 Kč bez DPH
625 Kč s DPH
Audio Přijímač Bluetooth 3.5 mm Černá Audio Přijímač Bluetooth 3.5 mm Černá
Skladem v eshopu - Audio Přijímač Bluetooth 3.5 mm Černá

Převodník Digitálního Audia 1x Toslink Zásuvka + 1x SPDIF (RCA) Zásuvka - 2x RCA

Výrobce: Valueline; Třída produktu: Bezdrátový přenos audio/video; Rozhraní vstupu/výstupu: 1 x SPDIF; Barva: tmavě šedá; Šířka: 78.6 mm; Výška: 51.2 mm; Hloubka: 22.3 mm
546 Kč bez DPH
661 Kč s DPH
Převodník Digitálního Audia 1x Toslink Zásuvka + 1x SPDIF (RCA) Zásuvka - 2x RCA Převodník Digitálního Audia 1x Toslink Zásuvka + 1x SPDIF (RCA) Zásuvka - 2x RCA
Skladem v eshopu - Převodník Digitálního Audia 1x Toslink Zásuvka + 1x SPDIF (RCA) Zásuvka - 2x RCA

Intellinet Média konvertor WDM 10/100/1000Base-TX (RJ45) / 1000Base-LX (SM SC)

Výrobce: Intellinet Network Solutions; Třída produktu: Konvertory média; Výška: 25 mm; Šířka: 69 mm; Délka: 105 mm
1522 Kč bez DPH
1842 Kč s DPH
Intellinet Média konvertor WDM 10/100/1000Base-TX (RJ45) / 1000Base-LX (SM SC) Intellinet Média konvertor WDM 10/100/1000Base-TX (RJ45) / 1000Base-LX (SM SC)
Skladem v eshopu - Intellinet Média konvertor WDM 10/100/1000Base-TX (RJ45) / 1000Base-LX (SM SC)